Opakowania zabezpieczające

Kartony

Jesteśmy w stanie zaprojektować i dopasować karton od podstaw ( pod względem wymagań technologicznych produktu, który ma być opakowany , aż do produktu finalnego). Przygotujemy też projekt graficzny, jeśli miałby znaleźć się na opakowaniu.
Oferujemy różnego rodzaju opakowania i wyroby z papieru z następujących rodzajów tektury falistej
dwuwarstwowej, trzywarstwowej – fale B, C pięciowarstwowej – fale BC, BE
mikrofali – fala E
oraz opakowania kaszerowane i kartony lite.

Taśmy pakowe

W stałej sprzedaży oferujemy taśmy pakowe:
  • taśma akrylowa: brązowa, przeźroczysta,
  • taśma pakowa bezpieczeństwa, o nadrukach „ostrożnie szkło”, „ostrożnie”, „nie rzucać”; szerokość 50mm, długość 60m;
  • taśma pakowa bezpieczeństwa z nadrukiem „Stop”, szerokość 48mm, długość 60m;
  • taśma pakowa SOLVENT, przeźroczysta i brązowa, o wymiarach 48×60;
  • taśma pakowa VIBAC, przeźroczysta i brązowa, o wymiarach 48×66;
  • taśma ostrzegawcza PCV, ostrzegawcza, czarno-żółta, o wymiarach 33×50.
    Na konkretne zamówienie Klienta produkujemy taśmy z nadrukiem.

 

Pudełka z pełnym nadrukiem

Oferujemy Państwu pudełka najwyższej jakości z tektury litej oraz kaszerowane.
Dodatkowo, celem wzmocnienia estetyki i funkcji reklamowo – marketingowych stosujemy nadruk offsetowy, lakier wodny, lakier UV, złocenie, foliowanie, tłoczenie.
Dopasujemy pudełko pod Państwa produkt – w zależności od potrzeb wykonamy opakowanie wytrzymałe i sztywne. Wybieramy najlepsze technologie.
Dzięki naszemu doświadczeniu wykonamy najbardziej złożone koncepcje.

Woreczki z nadrukiem na taśmę i inne

Jeżeli szukacie Państwo sposobu na opakowanie i jednocześnie odpowiednie wyeksponowanie swojego produktu, proponujemy woreczki foliowe, szerokość już od 2 cm, zaklejane na taśmę (lub bez), z euro zawieszką (lub bez), otwierane z dołu lub z góry. Woreczki produkowane są z folii PP, LDPE lub HDPE.
Na zamówienie produkujemy woreczki na taśmę z wysokiej jakości nadrukiem. Oferujemy pełną gamę kolorystyczną, możliwość zadruku folii w 100% oraz nadruk do 8 kolorów.
UWAGA!!!!! Minimalne zamówienie woreczków na taśmę z nadrukiem – około 10 000 sztuk (Ilość ta może się zmienić w zależności od rozmiaru woreczka.)
W stałej ofercie posiadamy również woreczki strunowe bardzo dobrej jakości o wielu rozmiarach. Woreczki posiadają praktyczne i mocne zamknięcie,które można wykorzystywać wielokrotnie do zamykania i otwierania.
 

Folia stretch i folia bąbelkowa

Każdy, nawet małe dziecko, wie, co to jest folia bąbelkowa. Świetny produkt do zabezpieczania przedmiotów podczas transportu lub do przechowywania. Nie ma na świcie człowieka, który przy przeprowadzce nie korzystałby z folii bąbelkowej. Zapobiega porysowaniu lub uszkodzeniu delikatnych przedmiotów.
Podobnie jest z folią stretch, która również służy do zabezpieczenia przedmiotów podczas transportu. Doskonale przywiera do owijanej rzeczy, jest elastyczna i lepka. Przyda się i w firmie i w domu, a także podczas urlopu, żeby owinąć nią walizki:)
Oferujemy również w ciągłej sprzedaży folię stretch maszynową ( czarna, przeźroczysta, biała, niebieska ). Możemy wyprodukować folię o konkretnej wadze i konkretnym rozmiarze według indywidualnych wymagań Klienta.