KSM STUDIO390087_118087778361607_979774165_n

Centrum Profesjonalnej
Reklamy i Druku

„Właściwe słowa na właściwym miejscu
to prawdziwa definicja stylu.”
Jonathan Swiff

Jedyną granicą, której nie przekraczamy
to granica kultury biznesowej.

 

 

Jesteśmy dynamicznym zespołem, który bazując na wszechstronnych doświadczeniach oferuje kompleksowe przedsięwzięcia związane z reklamą, promocją szeroko rozumianym PR oraz dostarczaniem wysokiej jakości produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa z rynku krajowego i zagranicznego.
Znajomość fachu i otwartość na potrzeby klienta sprawia, że nasze rozwiązania są efektywne i atrakcyjne cenowo. Od lat intensywnie monitorujemy światowe trendy w zakresie reklamy, nowoczesne osiągnięcia technologiczne i innowacyjne strategie promocji.
Wszystko w połączeniu z najwyższymi standardami profesjonalnej obsługi i kreatywnością zapewnia pewien sukces naszych klientów.
Jakość i innowacyjność realizowanych projektów stanowią podstawowy atut firmy w pozyskiwaniu nowych i utrzymaniu dotychczasowych klientów. Zobowiązuje nas to do przyjęcia najwyższych standardów w zakresie reklamy i marketingu oraz stosowanych technologii.
Duży nacisk kładziemy na fachową obsługę klienta, najwyższą jakość oferowanych usług, profesjonalizm, niskie ceny, kreatywność i pasję tworzenia.
Przewaga konkurencyjna, mocna pozycja i stabilny wzrost, to wartości jakie dostarczamy naszym klientom. W dobie nowoczesnych technologii i stałej obniżki kosztów większość naszych usług może być i też jest realizowanych zdalnie. W ten sposób odległość przestaje być przeszkodą.
Zrealizujemy każdy projekt związany z wprowadzeniem nowego produktu, usługi, zaistnieniem firmy na szerszych rynkach zbytu. Opracujemy i wdrożymy działania marketingowe pozwalające lepiej rozpoznać i zidentyfikować markę oraz umocnić jej pozycję. Przygotowujemy ocenę rynku mediów lokalnych, regionalnych oraz krajowych dla efektywniejszego wykorzystania środków przeznaczanych na reklamę w prasie, RTV i TV.
Oferujemy także wysokiej jakości usługi w zakresie opracowania i wdrożenia projektów związanych z kreowaniem wizerunku firmy w mediach poprzez redagowanie komunikatów prasowych, redagowanie tekstów sponsorowanych dla prasy, tworzenie spotów radiowych, telewizyjnych; produkcji filmów dla potrzeb reklamy, szkoleń i prezentacji produkcyjnej.
Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje, motywację do osiągania sukcesów dla naszych klientów, mamy pomysły, mamy energię, a jedyne czego nam brak to hamulców w sferze wyobraźni!!!
„By dojść do źródła, trzeba płynąć pod prąd”
Stanisław Jerzy Lec
Nie przekonaliśmy Państwa?!
I to jest nasz sukces – przekonać Was mają nasze efekty pracy!!!