Opakowania zabezpieczające

Kartony

Jesteśmy w stanie zaprojektować i dopasować karton od podstaw ( pod względem wymagań technologicznych produktu, który ma być opakowany , aż do produktu finalnego). Przygotujemy też projekt graficzny, jeśli miałby znaleźć się na opakowaniu.

Oferujemy różnego rodzaju opakowania i wyroby z papieru z następujących rodzajów tektury falistej

dwuwarstwowej, trzywarstwowej – fale B, C pięciowarstwowej – fale BC, BE

mikrofali – fala E

oraz opakowania kaszerowane i kartony lite.

Pudełka z pełnym nadrukiem

Oferujemy Państwu pudełka najwyższej jakości z tektury litej oraz kaszerowane.

Dodatkowo, celem wzmocnienia estetyki i funkcji reklamowo – marketingowych stosujemy nadruk offsetowy, lakier wodny, lakier UV, złocenie, foliowanie, tłoczenie.

Dopasujemy pudełko pod Państwa produkt – w zależności od potrzeb wykonamy opakowanie wytrzymałe i sztywne. Wybieramy najlepsze technologie.

Dzięki naszemu doświadczeniu wykonamy najbardziej złożone koncepcje.

Woreczki z nadrukiem na taśmę, strunowe i inne

Jeżeli szukacie Państwo sposobu na opakowanie i jednocześnie odpowiednie wyeksponowanie swojego produktu, proponujemy woreczki foliowe, szerokość już od 2 cm, zaklejane na taśmę (lub bez), z euro zawieszką (lub bez), otwierane z dołu lub z góry. Woreczki produkowane są z folii PP, LDPE lub HDPE. Wykonujemy nadruk fleksograficzny do 6 kolorów.

W stałej ofercie posiadamy również woreczki strunowe bardzo dobrej jakości o wielu rozmiarach. Woreczki posiadają praktyczne i mocne zamknięcie,które można wykorzystywać wielokrotnie do zamykania i otwierania.

Ponadto na zamówienie produkujemy woreczki strunowe lub na taśmę z wysokiej jakości nadrukiem. Oferujemy pełną gamę kolorystyczną, możliwość zadruku folii w 100% oraz nadruk do 8 kolorów.

Folia stretch i folia bąbelkowa

Oferujemy również w ciągłej sprzedaży folię stretch ręczną i maszynową ( czarna, przeźroczysta, biała, niebieska ). Możemy wyprodukować folię o konkretnej wadze i konkretnym rozmiarze według indywidualnych wymagań Klienta.

Taśmy pakowe

W stałej sprzedaży oferujemy taśmy pakowe akrylowe i solvent. Na konkretne zamówienie Klienta produkujemy taśmy z nadrukiem.